Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak sem milí přátelé můžete písmenkovat co všechno jste pro naši oslavenkyni vymysleli a nebo co jí všechno přejete. tak usedněte ke svým klábosnicím a pište, pište, pište........

Tady je ">přáníčko od S.Pavlusy

Tady máte pár písmenek od naší Jituliety. Sice to není k výročí, ale jistě jsou to upřímná slovíčka k zamyšlení. Tak čtěte pozorně.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PŘÁNÍ A PODĚKOVÁNÍ

(S.PAVLUSA, 9. 10. 2008 16:49)

Přeju myšlenkám všechno nejlepší k narozeninám a spoustu dalších dnů příjemného chatování v naší milé komůrce .Jsem moc ráda ,že jsem si tady našla mnoho dobrých přátel,které mám moc ráda a dostali se mi hluboko do srdíčka .Moje velké dík patří nejen přátelům v myšlenkách ,ale hlavně naši komůrce a taky naši skvělé správcové Jitušce,která mistnost založila .
AT ŽIJÍ MYŠLENKY STÁLE DÁL

pro vás....

(Jitulieta, 8. 10. 2008 21:03)

Opravdové PŘÁTELSTVÍ nejenže je vzácné, ale potřebuje neustále opečovávat, ochraňovat a živit, jinak bude strádat a možná i na konec uschne. PŘÁTELSTVÍ proto potřebuje čas, trpělivost a silnou vůli. Ale pokud máme PŘÁTELE, nemůžeme nikdy být opuštění, protože cítime jejich přítomnost, ať už jsme kdekoli....Mám VÁS RÁDA..:O)

VŠEM ...LIDIČKÁM.... MYŠLENEK

(Jíťa, 8. 10. 2008 21:01)

Tak a je to tu..8,10,2008..slavíme 1000 dní..od založení Myšlenek....tak přeji té Naší komůrce minimálně JEŠTĚ další 3 tisícovky a plno přátel....