Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stálí správci jsou: zakladatelky - Jitulieta a jaja.a.gogo, + sansnom, dagcerkaDoubrravka, donSeladone, Mmirunda, a.muchova, buronilka73

Korunka Stálých správců...tedy oblíbená zkratka SS se stala velkou módou, hlavně pro mladší ročníky. Mít korunku však neznaméná jen někoho vyhodit z místnosti....ale hlavně se starat o hladký běh komůrky. Jde o to, že SS by měli, pokud jsou v místnosti...vítat nové příchozí a snažit se, aby se jim tam líbilo. O tom, že by se SS měl zajímat o hodiny v místnosti si myslím nemusím ani psát, to by pro SS měla být samozřejmost.

Bylo by také na místě zde napsat i to, že pokud by snad některý ze stávajících SS chtěl svou funkci složit, stačí jen aby se napsal sám do hlasování o správcích a potvrdil odebrat....toť vše...usnadní to nemilé rozhodování ostatních SS.

Kamarádi a VIP hosté:

Do naší komůrky chodí mnoho lidiček, i když jich není zrovna tolik, kolik by jsme si představovali. Hodin je k udržení komůrky potřeba a s tím my nic nenaděláme. Chtěl bych tady vypsat pár nicků které v naší komůrce milerádi uvítáme a kteří do našich řádků přinášejí trošičku toho sluníčka.

Jsme moc rádi že Vás tu máme. Díky Vám si máme kde popovídat. Ještě jednou díky.